Ana Renkler

15 Eylül 2010 Çarşamba

Amigurumi Caillou ve Yeniden Merhaba


Merhaba;

Uzun zamandır yoğunluların araya girmesi nedeniyle ana renklerde sizlerle buluşamadık. Ancak artık yoğunluklar bitti, burdayım ve renklerimize renk katmak üzere karşınızdayım. Bu süreçte yaptığım bir iş vardı ki beni benden aldı. Devamı gelecek mutlaka çünkü bu amigurumi denen ve benim geç keşfettiğim iş beni kesinlikle mest etti. Eller, kollar, ayaklar, hele de o yusyuvarlak kafa:))

Ahh be Caillou, seni sevmeyen var mı :))İlk denemem, açıkçası acemi işi oldu ki bundan sonraki amigurumiler daha iyi olacak düşüncesindeyim. Bu da demek oluyor ki amigurumiye devam :))

Not: Caillou yapılışı Nako sitesinden alınmıştır. Yapılışı oraya ekleyen sevgili Yasemin'e teşekkürler. Gerçi ben tarifi kendime göre değiştirdim biraz :)


4 yorum:

Gamze dedi ki...

çok güzel, eline emeğine sağlık:)

Hilal dedi ki...

teşekkürler Gamze, sevgiler :)

Tiryaki dedi ki...

bayıldığımı söylemiştim di mi zaten :)

yanlız şu var ki ben en cok minik kaşifin tepkisini ve ilgisini merak ediyorum bu oyuncak karşısında.

Hilal dedi ki...

minik kaşif böyle yumuşak, peluş tarzı oyuncaklara hiç rağbet etmiyor. varsa yoksa arabaları. ama bunu görünce önce bir sarıldı, sevindi. şimdi arada - koltuk kenarındaki mini kitaplığımızın gözünde duruyor sürekli - alıyor gezdiriyor. ama yine de her daim arabaları gözde :))

Yorum Gönder

Fikrinizi bizimle paylaşın..

Related Posts with Thumbnails